Zorluk Ülkücülüğün Doğasında Var

Zorluk Ülkücülüğün Doğasında Var

 1 kasım seçimlerinin son bulmasıyla beraber hemen her gün ülke gündeminin yeni bir konusu oldu oda MHP kurultayı. Sanki ülkede bir terör belası yokmuş...

 1 kasım seçimlerinin son bulmasıyla beraber hemen her gün ülke gündeminin yeni bir konusu oldu oda MHP kurultayı. Sanki ülkede bir terör belası yokmuş ülkede her türlü sapıklığın cinayetin hırsızlığın sonu gelmişte sadece konu MHP kurultayı gibi herkesin dilinde sadece bu var..

Peki bu duruma neden gelindi önce bunu biraz açıklığa kavuşturalım,

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 7 haziran seçimlerinden sonra göstermiş olduğu tavırla her şeye hayır diyen bir parti gibi gösterildi, peki diyelim ki hayır dedi o zaman soruyorum buradan akp nin şartları neydi ki MHP hayır dedi?

MHP genel başkanı sayın BAHÇELİ yi biraz konuşmak lazım bence sayın liderle ATATÜRK ün ortak özelliği şudur ki ikisi de mevki ve makam uğruna değil devletin geleceği ve bekası için kendilerini riske atacak hamleler yapmıştır fakat bu siyaset ne yazık ki ülkemizde kıymet görmek yerine tepki almaktadır..

Atatürk şuan ki siyaseti uygulayacak olsaydı yani ben devlet başkanıyım benden sonrada oğlum geçecek başbakan damadım olacak kısacası saltanat kalkmayıp benle devam edecek diyebilseydi ki demiş olsa o dönem de kimse itiraz etmezdi bugün belki de çok farklı şekilde sevilirdi ama o istedi ki halklar kendi istedikleri gibi yönetilsin!

Sayın bahçeli de istese 7 haziran dan sonra başbakan olabilir di malum herkes bunu eleştiriyor ya niye mhp+chp+ hdp yani %60 lık blokla birlikte olmadı..O zaman sayın Bahçeli den iyisi yoktu çünkü 3-5 kişide devlette daire başkanı genel müdür olurdu atamalar olurdu vs vs peki sonra ne olacaktı arap sermayesi ile dönen borsada isteyerek ve kasten bir kriz çıkarılıp ülke krize sokulunca ilk seçimde akp sizce kaç alırdı bence % 80 peki dış güçlerin taşerönü olan pkk ile mücadelede hükümet olma desteği veren hdp ile nasıl anlaşacaktı. Herkesin istediği gibi sayın BAHÇELİ dik bir duruş sergilelemiş olsa koltuk sevdasına düşse idi bugün kurultay çağrısı yapılabilecek bir MHP bile olmazdı..

Kurultay demişken MHP ye % 11 oy veren ülküdaşı anlıyorum da geriye kalan parti ile hiç işi olmamış ve olmayacak olanlar neyin peşinde onu anlamıyorum. Ülkücü harekette kolay zenginlik mevki makam yoktur her zaman mücadele vardır partiyi daha iyi yerlere getireceğine inananlar da ülkücüdür ve onlarda bu parti için mücadele ediyorlardır hiç kimsenin de özellikle aile dışından olanların başta delegeler olmak üzere adaylar dahil, hain deme lüksü yoktur.. Asıl hainlik görevi başında olup davası için mücadelesi için gerekli savaşı vermeyip sadece eleştiri yapanlardır ki bunlar bence bu süreç içinde zaten temizlenecektir..

KISACASI ZORLUK BİZİM DOĞAMIZDA VAR KİMSE BOŞUNA SEVİNMESİN MHP ZAPTEDİLEMEYEN SON KALEDİR VE HERZAMAN ÖYLE KALACAKTIR!!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber