Vali Rahmi Doğan'dan Jandarma Mesajı

Vali Rahmi Doğan'dan Jandarma Mesajı

 Kars Valisi Rahmi Doğan, Jandarma Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Doğan'ın yayınladığı mesaj şöyle: Kolluk kuvvetlerimizin...

 Kars Valisi Rahmi Doğan, Jandarma Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Doğan'ın yayınladığı mesaj şöyle:

Kolluk kuvvetlerimizin önemli bir parçası olarak ülkemizin iç güvenliğini sağlayan Jandarma Teşkilatımız, eğitimli personeli, donanımı, disiplini, vatan sevgisi, üstün vazife bilinci ve kabiliyetiyle 177 yıldır görev ve sorumluluklarını azim ve kararlılıkla yerine getirmektedir.

Ülke sathına yayılmış teşkilatı ve kadrosuyla, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için bölücü ve yıkıcı eylemlere karşı bölünmez bütünlüğümüzün korunmasını sağlayan, yeri geldiğinde canını feda etmekten çekinmeden, her yerde ve her şartta görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımız, güvenliğimizin sağlanması konusunda gösterdiği kahramanlığın yanı sıra nitelikli insan kaynağı ve çağdaş hizmet anlayışıyla silahlı kuvvetlerimizin gücüne güç katmaktadır.

Vatanımıza, milletimize ve Cumhuriyetimize sadakatle bağlı, insan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, güvenilir, çalışkan, tevazu, fedakârlık ve feragat örneği bir kanun ordusu olan Jandarma Teşkilatımızın, büyük bir görev aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde, gerektiğinde canı pahasına ortaya koyduğu cesur, kararlı ve özverili çalışmaları her türlü takdirin üzerindedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin emniyetini, asayişini, huzur ve güvenini sağlayan Jandarma Teşkilatımızın 177’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevleri sırasında şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizi rahmet ve minnetle anarken, gazilerimize ve görevleri başındaki tüm Jandarma Teşkilatı mensuplarına sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber