Uzman Erbaş ve Er Alınacak!

Uzman Erbaş ve Er Alınacak!

Kars ilimizdeki personel seçim faaliyetleri, 14 Nisan 2016 saat 10:00-12:00 saatleri arasında 14'üncü MKNZ Tugay Komutanlığı Kazım Karabekir Paşa Kışlası'nda icra edilecektir.

 Kara Kuvvetleri Komutanlığında sözleşmeli erbaş ve er olarak istihdam edilmek üzere, en az ilköğretim veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olan adaylar arasından sözleşmeli erbaş ve er kadrolarına, 6191 Sayılı Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu esaslarına göre personel seçimi yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgiler http://www.kkk.tsk.tr/PersonelTemin/Pertem.aspx adresinde yer almakta olup, kimlerin başvuru yapabilecekleri, başvuruların nasıl ve ne zaman yapılacağı, seçim aşamaları ve değerlendirme/sınıflandırma faaliyetleri ile sözleşmeli erbaş ve erliğe ilişkin genel bilgilere yer verilmiştir.

Kara Kuvvetleri Komutanlığında sözleşmeli erbaş ve er olarak görev almak istiyorsanız, başvuru kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuyarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Kars ilimizdeki personel seçim faaliyetleri, 14 Nisan 2016 saat 10:00-12:00 saatleri arasında 14’üncü MKNZ Tugay Komutanlığı Kazım Karabekir Paşa Kışlası’nda icra edilecektir.

Belirtilen tarihler dışında müracaat olması halinde temin faaliyetleri zamana bağlı kalmaksızın yapılmaya devam edilecektir. Bu nedenle; Sözleşmeli Er’liğe başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız her zaman 14’üncü MKNZ. Tugay Komutanlığına Başvuruda bulunabilecektir.

İRTİBAT TEL NO: 0.474 212 60 24’ten DAHİLİ NO: 2116-2111

AYRINTILI BİLGİLERE http://www.kkk.tsk.tr/PersonelTemin/Pertem.aspx ADRESİNDEN ULAŞILABİLİRSİNİZ.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber