Sarıkamış'ta "Orman Bilgi Sistemi Projesi-Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi ''semineri tamamlandı

Sarıkamış'ta "Orman Bilgi Sistemi Projesi-Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi ''semineri tamamlandı

 Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürlüğü’nce “Orman Bilgi Sistemi Projesi-Bilgi Güvenliği...

 Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürlüğü’nce “Orman Bilgi Sistemi Projesi-Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi ‘’ konulu hizmet içi eğitim seminerine katılan Sarıkamış Orman İşletmesi personeline düzenlenen törenle katılım belgeleri verildi.

Sarıkamış Orman İşletmesi toplantı salonundaki sertifika töreninde konuşan Sarıkamış Orman İşletme Müdürü Cemal Çelik, gelişen teknolojiyle birlikte personelin yaptığı işlerin daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli olabilmesi için bu tür seminerlerin çok önemli olduğunu belirtti.

Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürlüğü’nce verilen seminerin personel açısından oldukça verimli geçtiğini ifade eden Çelik, şunları kaydetti:

”Personelimiz, gelişen teknolojiye hızla uyum sağlayarak, Türkiye'nin çevre ve orman ekosisteminin etkin bir şekilde korunmasına, planlanmasına ve yönetimine dönük bilişim altyapısını oluşturmak adına bilinçli olmak zorundadır. Ayrıca, kamu ve özel tüzel kişiliklerine dönük hizmetleri elektronik ortama güvenli bir şekilde taşınması iş süreçleri yönetimi ve kamu idarelerinde stratejik performans yönetimi esaslarına dayalı elektronik iş yapış biçimlerini hayata geçirmesi adına bu eğitim seminerleriyle farkındalık oluşturulacağını umut ediyorum.”

Konuşmaların ardından İşletme Müdürü Çelik, tarafından seminere katılan personele belgeleri verildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yerel Haberler