Lider Haber Ajansı Yayın Hayatına Merhaba Dedi

Lider Haber Ajansı Yayın Hayatına Merhaba Dedi

Kars'ta yayın hayatına adım atan Lider Haber Ajansının açılışı dün sazlı sözlü yapıldı. Lider Haber Ajansı güçlü ve tecrübeli kadrosu dün düzenlenen törenle açıldı.

Lider Haber Ajansı güçlü ve tecrübeli kadrosuyla yayın hayatına başlarken birçok yeniliği de beraberinde getirecek.

Ajansımızın amacı yerel yönetimlerin güçlenmesi noktasında katkı sunmaktır. Çünkü bildiğimiz bir şey vardır oda yerelin güçlü olması ülkenin güçlü olmasını sağlar. Yerelde yaşanan sıkıntıların bilinmesi o sıkıntılara parmak basılması konusunda elimizi değil gövdemizi taşın altına koymaktır hedefimiz.

Şimdi bir AJANS olarak vizyonumuz, misyonumuz nelerdir neler olmalıdır açıklık getirmek belirtmek gerekir değil mi?
Evet işte bizde diyoruz ki bizim bütün gayemiz insan odaklı yerelde evlerimizde ne yiyor, ne içiyor, ağlıyor muyuz, gülüyor muyuz derdimiz ne sıkıntımız ne onların üzerine gidelim.

Onları duyuralım. Yerelin temsilcileri olan kamu kurumları sivil toplum örgütleri neler yapıyor nasıl çalışmaları var yaptıkları çalışmalarla toplumda ne kadar yer buluyorlar toplum yapılan işleri biliyor mu? Noktasında çalışmalar yapacağız.. Gönüle gideceğiz, Gönüllere giden yolları bulacağız. Dünya da Yalnız kalmış tek başına kalmış cennet vatanımızın o kadar gezilecek görülecek yeri varken yiyilip içilecek bir çok nimeti varken bizler hep birlikte ele ele vererek bir kardeşlik duygusuyla güzel bir ekip kurduk ve güzel ülkemizin her bir köşesinde yaşanan acı ve güzellikleri ajansımıza taşıyacağız. Bütün güzelliklerini ve yapılan hizmetleri halka duyuracağız. Gönüllerde yer bulacak çalışmalar imza atacağız. Allah izin verirse yereli genele -geneli dünyaya taşıyacağız. Doğru dürüst tarafsız yayın ilkesini kendimize şiar ettik. Çıktığımız yolu kutsal biliyoruz bu kutsallığın değerini vererek her bir canın kıymetini bilerek yüreklerin bam teline vurarak çalışmalar yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Yayın hayatımızda bütün çabamız her kesime her düşünceye saygılı olarak saygı duyulacak çalışmaları halkla buluşturmaktır.
Güçlü yüreklerimizden doğruluktan taviz vermeden güçlü yerellerden güçlü Türkiye özlemi çeken gayreti bu yönde olan canlara selam olsun. Biz durmayacağız güçlü ülkemizin güçlenmesi için biz varız sizleri de bekliyoruz…

LİDER HABER AJANSI YAYINDA
Bir açıklama yapan Lider Haber Ajansı Genel Müdürü Naim Özbek, “Lider; Tarafsızlığın, Doğruluğun Liderliğini yapacak.Hiç Bir kesimin, siyasetin herhangi bir grubun yakınında, yanında olmayacak sadece ve sadece tarafsız yayının adresi olacaktır.
Liderde Yalakalık,yardakçılık,kayırmacılık yer almayacak,yanlışların,eksikliklerin üzerine gidilecek.
Korkmadan,yılmadan,cesur,birikimli kadrosuyla vatandaşların beklediği,arzuladığı ilkeli yayın yapacağımızdan da kimsenin kuşkusu olmasın.Lider bizlerin değil bütün doğruluktan tarafsızlıktan yana olan herkesin ve her kesimin haber kaynağı olacaktır.Ajansımız Paralı,Para sahibi yanlışların değil parasız doğruların adresi olacaktır.Dilsizlerin dili olmak için yola çıkıyoruz. Bu ajansın Kars’ın kaderiyle oynayanların kaderiyle oynayacağından kimsesin kuşkusu olmasın,” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber