Kick Boks Federasyonu Kars İl Temsilciliği'nden Çimento Fabrikası'na ziyaret

Kick Boks Federasyonu Kars İl Temsilciliği'nden Çimento Fabrikası'na ziyaret

Kick Boks Federasyonu Kars İl Temsilciliği'nden Çimento Fabrikası'na ziyaret

Kars Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren ve kısa sürede büyük başarılara ulaşan Kick Boks Federasyonu Kars İl Temsilciliği, Kars Çimento Fabrikasını ziyaret etti.

Ziyarette Kars Kick Boks Federasyonunun çalışmaları hakkında Fabrika Müdürü Yasin Sarıçamlık’a bilgiler veren Kick Boks Kars İl Temsilcisi Bülent Gönen, ayrıca Sarıçamlık’a Kars Çimento Fabrikası yazılı bir tişörtü ve bir çift boks eldivenli hediye ederek, yaptıkları sporun önemini ve inceliklerini paylaştı.

Gönen, sporun ve sporcunun her zaman desteklenmesi gerektiğini ve Kick Boks’un savaş için değil, spor için yapılması gerektiğini ve bu sporun gelişmesi için Kars Çimento Fabrikası’ndan da destek beklediklerini söyledi.

Fabrika Müdürü Yasin Sarıçamlık da, Çimentaş Kars Çimento olarak spora ve sporcuya gönül verenlerin her zaman yanlarında olduklarını ve bugüne kadar olduğu gibi bu ve benzeri sportif konularda başarı gösteren tüm sporcularımıza gereken destek ve katkıyı sağlamaktan her zaman büyük memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Sarıçamlık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirerek, “Bir süre öncesine kadar Kars Çimento Fabrikası’nda çalışan ve bu spora gönül vererek şampiyonluklar elde eden eski çalışanlarımız Mustafa Ömür ve Tarkan Erdağ’a da bizleri gururlandıkları için ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu ziyaret vesileyle Kars Çimento’dan bu spora yönelik katkı ve ihtiyaçlarını dile getiren İl Temsilcisi Bülent Gönen’in bu talepleri doğrultusunda Kars Çimento Fabrikası Müdürü Yasin Sarıçamlık da, Çimentaş Kars Çimento olarak hemen aynı anda gerekli talimatları vererek bu spora gönül veren başarılı gençlerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarını aynı gün içinde karşıladı ve bu konudaki sözünü de aynı anda yerine getirmiş oldu.

Kick Boks Kars İl Temsilcisi Bülent Gönen bu proaktif yaklaşımı nedeniyle Kars Çimento Fabrikası Müdürü Yasin Sarıçamlık’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sırasında takdim edilen anlamlı hediyelerden büyük bir memnuniyet duyduğunu da kaydeden Fabrika Müdürü Yasin Sarıçamlık, Kick Boks Kars İl Temsilcisi ve Karsspor Kick Boks Spor Kulübü Antrenörü Bülent Gönen, Tarkan Erdağ ve İsmail Kuyumcu ile birlikte birer hatıra fotoğrafları da çekildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber