Kars'ta Park Sorunu Çözüm Bekliyor

Kars'ta Park Sorunu Çözüm Bekliyor

 Otopark sıkıntısının günden güne arttığı Kars’ta cadde üzerine düzensiz bir şekilde park edilen araçlar trafiğin tıkanmasına sebep oluyor....

 Otopark sıkıntısının günden güne arttığı Kars’ta cadde üzerine düzensiz bir şekilde park edilen araçlar trafiğin tıkanmasına sebep oluyor.

Kars’ta hemen hemen bütün cadde ve sokaklarda gelişi güzel bırakılan araçlar hem kazalara sebep oluyor hem vatandaşları rahatsız ediyor.

Kentte bir kaldırımdan diğerine geçmenin çok zor olduğunu dile getiren vatandaşlar trafik ve belediyenin bu soruna biran evvel çözmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Gelişi güzel park edilen araçların trafiği tıkadığına ve kazalara devatiye çıkardığını ifade eden vatandaşlar, “Kars’ta caddelere sağlı sollu bırakılan araçlar trafiği aksatıyor. Trafiği tıkanıyor. Araçlar İş yerlerinin önü otopark alanı gibi olmuş. Bir an önce bu duruma çare bulunması gerekiyor” dediler.

Kars’ta özellikle Bakırcılar Caddesi , Halk Bankası olduğu cadde ve bağlantılarının açık otopark haline gelmiş. Gelişi güzel sabah erken saatlerde sahipleri tarafından çekilen araçlar gün boyu cadde üzerinde kalıyor.
Vatandaşlar yetkililerden gelişi güzel park sorununa çare bulmasını bekliyor. Öte yandan bazı işyeri sahiplerinin de caddelere duba ve benzeri malzeme bırakması trafiği içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber