1. HABERLER

  2. KARS HABER

  3. Kars’ın Sporuna Katkısı Olmayan İşadamları
Kars’ın Sporuna Katkısı Olmayan İşadamları

Kars’ın Sporuna Katkısı Olmayan İşadamları

Kars 36 Spor kenttin değeri, kentin dışarıda yüzü, aynası zor şartlarda, kısıtlı imkanlarla BAL Ligi’nde ayakta durmaya çalışıyor.

A+A-

 Kars 36 Spor’a ne destek olan, ne de elini taşın altına koyan var. Yazık gerçekten çok yazık…

Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa’da bulunan Karslı işadamları siz ne işe yararsınız, aldığınız nefesi dahi Kars’a borçlu olduğunuzu ne çabuk unuttunuz. Kars tanıtım günlerinde, kaz gecelerinde, Karslı derneklerin gecelerinde fotoğraf karelerinde yer almak için bir birinizle yarışıyorsunuz. Neden doğup büyüdüğünüz ilin takımına destek olmuyorsunuz.  Destek olmanız çok mu zor geliyor. 

Gazete sayfalarında fotoğraflarınız için para veriyorsunuz, parayla haberlerinizi yaptırıyorsunuz. Bazılarınız seçim dönemlerinde uğramadığınız Kars’a aday olmaya geliyorsunuz. Hiç aklınızdan kentin takımına destek olmak geçmiyor mu? 

BAL ligi takımları arasında en az bütçeyle şampiyonluk mücadelesi veren, şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen Kars 36 Spor sizlerden yani Karslı işadamlarından destek bekliyor. Organize ettiğiniz şaşaalı gecelerin birisini de Kars 36 Spor için organize etseniz, oradan elde edilecek geliri,  kenttin takımına vererek destek olsanız. İyi olmaz mı?

Kars’a hiç katkısı olmayan ama Kars’ı etiket olarak kullanan işadamları Kars 36 Spor sizin desteğinizi bekliyor. Karslılar sizlerin desteğini bekliyor. Sizlerin verdiği destekle Kars’ı hak ettiği ligde görmek istiyor. Zaman destek zamanıdır, zaman birlik, beraberlik zamanıdır. Gelin el birliğiyle Kars 36 Spor’a layık olduğu yere taşıyalım. 
Eğer Karslıyım diyorsanız,  Kars’a sahip çıkmak istiyorsanız, bir adım atın ve takımınıza sahip çıkın… 

Bir gaz gecesi, bir tanıtım gecesi, bir eğlencenize harcayacağınız miktarı Kars 36 Spor’a destek olarak verin… hadi görelim sizleri Karslı işadamları…

SPOR ANALİZ

IŞIK ÇAPANOĞLU

TSYD KARS TEMSİLCİSİ  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.