Kars Özel İdaresi'nde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kars Özel İdaresi'nde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Başkanlığı’nda köye yollarıyla ilgili İlçe Özel İdare Müdürleri ve Şantiye Şefleriyle...

  Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Başkanlığı’nda köye yollarıyla ilgili İlçe Özel İdare Müdürleri ve Şantiye Şefleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nde ilçe Özel İdare Müdürleri ve Şantiye Şefleriyle bir araya gelen Genel Sekreter Erdinç Dolu, köylerin alt yapısı ile köy yollarını masaya yatırdı.
Mevcut stabilize köy yollarının alt yapısının da görüşüldüğü toplantıda, BSK asfalt kaplamaya uygunluğunun olup olmadığı ve 2017 iş sezonunda yeni kurulması planlanan ve üretime geçmesi düşünülen asfalt plantinin de gündeme geldi. İlçelere bağlı köy yollarının envanteri çıkartılarak, asfalta uygunluğu ele alındı.

Düzenlenen toplantı ile ilgili açıklamada bulunan İl Genel Sekreter Erdinç Dolu, “Stabilize olan köy yollarının durumunu ele alındı. Asfalta hazır olup olmadığının bilgilerini masaya yatırdık. Özel İdare Müdürlerimiz ve Şantiye Şeflerimizle bir durum değerlendirmesi yaptık. Önümüzde ki yıl planlanan ve uygun görülen köy yollarını sıcak asfaltla buluşturacağız” dedi.

Öte yandan İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nde düzenlenen toplantıya, Genel Sekreter Erdinç Dolu, İlçe Özel İdare Müdürleri ve İlçe Şantiye Şefleri katıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber