Kars İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Zafer Yılmaz Atandı

Kars İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Zafer Yılmaz Atandı

Kars İl Sağlık Müdürlüğü görevine 01 Nisan 2016 tarihi itibariyle Dr. Zafer Yılmaz atandı.

Atanmasının büyük mutluluk ve heyecan verici olduğu belirten Dr. Yılmaz, "İnsanın en değerli varlığı olan sağlıkla ilgili böyle kutsal bir göreve başlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim." dedi.

Atanmasıyla ilgili bir açılama yapan Dr. Yılmaz şunları söyledi:

"Öncelikle yaptıkları çalışmalarla kurumumuzun değerine değer katmış olan geçmiş il sağlık müdürlerimize şahsım ve tüm personellerimizin adına teşekkür ediyorum.

Sağlık alanında hasta ve hasta yakınları , çalışan haklarını koruyan; kaliteli , güvenilir ve günümüz teknolojisi ile donanımlı bir sağlık hizmeti sunumuna devam edeceğiz.Bütün çabamız, geçmiş yıllarda ancak hayalini kurabildiğimiz sağlık hizmetlerini, modern tıbbın ve çağın imkanlarını kullanarak, halkımızın layık olduğu şekilde sunmaktır.Ayrıca bölgede etkin, güvenilir ve teknoloji donanımlı sağlık kuruluşlarına sahip olma gayreti içinde olacağız.

Dünyanın en değerli varlığı olan insana, sağlık hizmeti veren,özverili ve gayretli çalışmalarıyla takdirlerinizi kazanmış sağlık çalışanlarımızın, dun olduğu gibi bugünden sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarını biliyoruz.

Sağlığın kalitesinin arttırılması için ildeki bütün sağlık kuruluşları ile , el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğimizi bildiriyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber