Kars Belediye'sinden temizlik kampanyası

Kars Belediye'sinden temizlik kampanyası

 Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, şehir merkezi ve mahalle aralarında belediye personeli ile birlikte çöp topladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü...

 Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, şehir merkezi ve mahalle aralarında belediye personeli ile birlikte çöp topladı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü önünden başlayan temizlik kampanyasına bütün belediye personeli katıldı. "Daha Güzel ve Daha Temiz Bir Kars için El Ele" kampanyası çerçevesinde Başkan Karaçanta ve belediye personeli kentin cadde ve sokaklarındaki çöpleri topladı.

Temizlik kampanyası çerçevesinde Faikbey Caddesi'nde çöp poşeti dağıtılarak yere atılan çöpler temizlendi.
Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, temizlik kampanyasına destek verdikleri söyledi.

Başkan Karaçanta; "Biz güzel olan ve Kars'a faydası dokunan her türlü projeye destek olmaya hazırız. Kars belediyesi olarak amacımız güzel ve yaşanılabilir bir Kars ortaya çıkarmak. Kars Belediyesi olarak hedefimiz Kars'ın her mahallesinde, cadde ve sokaklarında halkımızın da destek ve katılımı ile yaşadığımız alanları daha temiz hale getirmektir. Bu konuda halkımızın yaşadıkları alanlara sahip çıkmalarını, çevreyi ve doğayı korumalarını istiyoruz" dedi.

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta: Kars Belediyesinin Temizlik İşlerinin özelleşmesi ile birlikte yaşanan şirket değişikliği ile şehrimizde ciddi anlamda temizlik sorunu yaşanmış oldu. Dolayısı ile bugün belediye çalışanları ile böyle bir kampanya başlattık. Belediye Başkan yardımcıları şube müdürlerimizle ve tüm çalışanlarımızla birlikte gerekirse her birimiz birer temizlik işleri müdürlüğü personeli olarak görev yapmaya hazırız. Arkadaşlarımız bugün şehrin dört bir yanına dağılarak temizlikle ilgili gerekli çalışmaları yapacaklar. “Bu bir temizlik kampanyasıdır diyen Murtaza Karaçanta çalışmak istemeyen diğer arkadaşlarımıza da Allah akıl fikir versin çalışmak istemeyeni zorla çalıştıracak halimiz yok 4 gündür sabırla bekliyoruz bugün yarın diye ama sanırım arkadaşlarımız çalışmak istemiyor dolayısı ile iş den çıkışları verilecek. Çalışmak isteyenin de başımızın üstünde yeri var dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber