Karaçanta Vatandaşlarımız Bize İnansın Ve Güvensinler

Karaçanta Vatandaşlarımız Bize İnansın Ve Güvensinler

Kars Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına başladı. Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı...

Kars Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına başladı.

Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Kars Belediyesi, Kars’ı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Kars Belediyesi şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyor.

Belediye’ye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokaklarda bulunan kaldırımların yapımına başladı.
Kars’ta bir çok cadde ve sokakta geçtiğimiz yıl sıcak asfalt çalışması yapan belediye bu yıl sonuna kadar da kentin bütün cadde ve sokaklarını asfaltlamayı ve kaldırım çalışması yapmayı hedefliyor.

Yapılan çalışmaları yakından ve yerinde takip eden Başkan Murtaza Karaçanta, Kars’ı daha güzel ve daha yaşanılabilir bir şehir yapmak için çalıştıklarını belirtti.


Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın direktifleri doğrultusunda harekete geçen Belediyenin ilgili tüm birimleri kentin dört bir yanında başlattığı hummalı çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan çalışmaların önümüzdeki günlerde de hızlandırılacağını belirten Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “Vatandaşlarımız bize inansın ve güvensinler. Şu anda göründüğü gibi son hızla çalışıyor ve hizmetlerimizi halkamızın ayağına götürüyoruz. Önümüzdeki gönlerde de işlerimiz aksatılmadan yürüyecek ve elimizden gelenin de fazlasını yaparak sorun ve sıkıntıları asgariye düşüreceğiz. Önümüzdeki yıl içinde de artık asfaltlanmamış, kaldırımı ve bordör çalışmaları yapılmamış cadde ve sokak bırakmayacağız. Allah’ın izni ve halkımızın desteğiyle şehrimizi artık daha yaşanabilir bir kent haline dönüştüreceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber