Karaçanta İha Muhabiri Çapanoğlu´nu Makamında Kabul Etti

Karaçanta İha Muhabiri Çapanoğlu´nu Makamında Kabul Etti

 Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC) tarafından düzenlenen “Yılın Başarılı Gazetecileri”...

 Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC) tarafından düzenlenen “Yılın Başarılı Gazetecileri” yarışmasında, dereceye girerek ödül alan İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri Işık Çapanoğlu’nu makamında kabul etti.


Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, makamında ağırladığı İHA Muhabiri Işık Çapanoğlu'na, başarılarının devamını dileyerek çeşitli hediyeler verdi. Karaçanta, Çapanoğlu ile birlikte ödül alan Anadolu Ajansı (AA) Sarıkamış Muhabiri Hüseyin Demirci’yi de kutladı.


Başkan Murtaza Karaçanta; “Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC)’nin her yıl düzenli bir şekilde düzenlemiş olduğu ‘Yılın Başarılı Gazetecileri’ ödülünü, ilimizden birisinin alması beni yerel yönetici olarak ziyadesi ile mutlu etmiştir. Özellikle bölgemiz dahilinde hem Kars’tan, hem Sarıkamış’tan olması hakikaten gurur vericidir. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda daha başarılı olacağınıza inancım tamdır. Başarılarınızın devamı diliyorum” dedi.
İHA muhabiri Işık Çapanoğlu’da Başkan Murtaza Karaçanta, teşekkür ederek, Kars’ta görev yapan gazetecilerin çok zor şartlarda çalıştığını ve kentte görev yapan arkadaşlarının da başarısında katkısının olduğunu belirtti.
Bir süre Başkan Murtaza Karaçanta ile sohbet eden İHA Muhabiri Işık Çapanoğlu daha sonra belediyeden ayrıldı.


Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC) tarafından düzenlenen "Yılın Başarılı Gazetecileri" yarışmasında İhlas Haber Ajansı (İHA) Kars muhabiri Işık Çapanoğlu, 'Gölden Ekmeğini Çıkaranlar' yaygın televizyon görüntü dalında, Anadolu Ajansı’ndan Hüseyin Demirci ise 'Atların Su Sefası' fotoğraf dalında ödüle layık görülmüştü.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber