İngilizce Yarıştılar

İngilizce Yarıştılar

Özel Burhanettin Akhan Ortaokulu 5.Sınıf Öğrencileri bir dönem boyunca bol etkinlik ve oyunlarla işlenen üniteler, dönem boyunca bol etkinlik ve oyunlarla...

Özel Burhanettin Akhan Ortaokulu 5.Sınıf Öğrencileri bir dönem boyunca bol etkinlik ve oyunlarla işlenen üniteler, dönem boyunca bol etkinlik ve oyunlarla işlenen üniteler, dönem sonunda eğlenceli bir değerlendirmeyle sonuçlandı.


Üç tane 5.Sınıf arasında yapılan İngilizce Bilgi Yarışması ile öğrenciler bir dönem içerisinde öğrendikleri bütün İngilizce becerilerini ortaya koydular. Beşinci Sınıf Öğrencileri, yapılan bu değerlendirme aktivitesini mücadeleci ruhlarını kullanarak adeta bir yarışa çevirdi. Yarışma tadında yapılan bu değerlendirme sonucunda 5/A Sınıfı birinci, 5/B Sınıfı ikinci olurken 5/C Sınıfı da üçüncülüğü aldı. Alınan sonuçlara göre ödüllendirme yapılarak öğrencilerin motivasyonları artırıldı.

Özel Burhanettin Akhan Ortaokulu İngilizce Zümresi bu tarz faaliyet, oyun ve yarışlarla çocukların İngilizce’ye olan meraklarını ve etkinlik çalışmalarını artırmayı amaç edinerek amaçlarına ulaşmış oldular.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber