´Gençlerimize Sahip Çıkalım´

´Gençlerimize Sahip Çıkalım´

 Karsspor Kulübü Başkan Yardımcısı Alper Tunga Kılıç, ajansımızı Ziyaret Etti Ajansımızı ziyaret eden Alper Tunga Kılıç, genç neslin kötü...

 Karsspor Kulübü Başkan Yardımcısı Alper Tunga Kılıç, ajansımızı Ziyaret Etti
Ajansımızı ziyaret eden Alper Tunga Kılıç, genç neslin kötü yolda olduğunu, bu yoldan arındırmanın yolu ise spor ile olacağına vurgu yaptı.
Başkan Tunga Kılıç, “Biz gençlerimizin Kötü alışkanlıklardan uzak kalması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Çocuklarımızı sosyal açıdan zenginleştiriyoruz. Yurt dışında aktivitelere katılarak onları sosyalleştirmeye çalışıyoruz. Çocuklarımızı destekliyoruz, ailelerinin bizlerin yanında olmasını istiyoruz. Düşüncelerimiz, dediğim gibi sağlıklı birer fert, saygılı, efendi, zararlı maddelerden uzak duran bir gençlik, topluma faydalı olmalarını sağlamak,” dedi.
Karsspor Kulübü Başkan Yardımcısı Alper Tunga Kılıç, “Sizlere çok teşekkür ediyorum öncelikle. Sesimizi Kars'a, ilçelere duyurduğunuz için. Kars’ta spora büyüklerimizin el atması lazım. Çünkü gençler bizim gençlerimiz. Yarınlar gençlerin. Biz bugün varız, yarın yokuz. Ama bu gençler bu topluma katkı sağlayacak. Bu toplumun bayrağını göklerde dalgalandıracak. Uluslararası organizasyonlar da bayrağımızı dalgalandıracak bu çocuklar. Gençlerimize önem verelim,” şeklinde konuştu.
Öte yandan Başkan Yardımcısı Alper Tunga Kılıç, yayın hayatına yeni başlayan Lider Haber Ajansı’na toplumun sesi olduğu için teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber