Başkan Karaçanta'dan Jandarma Mesajı

Başkan Karaçanta'dan Jandarma Mesajı

 Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Jandarma Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Karaçanta'nın yayınladığı mesaj şöyle: Yüksek...

 Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Jandarma Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Karaçanta'nın yayınladığı mesaj şöyle:

Yüksek bir vazife şuuruyla, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında görev alan tarihi, şan, şeref ve başarılarla dolu Jandarma Teşkilatımızın 177’inci kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Ülkemizin güvenliği, aşayişin sağlanması ve halkımızın huzuru için, halkımızla içiçe görev yapan Jandarma Teşkilatımız çağın gereklerine uygun, iyi yetişmiş, disiplini, üstün nitelikli personeli, donanımı, vatan sevgisi ve kabiliyetiyle günün her saatinde her türlü zorlu koşulda büyük bir özveriyle görevini yerine getirerek gurur verici çalışmalara imza atmaktadır.

Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünün en büyük teminatlarından biri olan Jandarma Teşkilatı, milletimizin gönlünde de müstesna bir yere sahiptir.

Türk milletinin sarsılmaz vatan sevgisiyle bütünleşen güvenlik kuvvetlerimizin bölücü teröre karşı büyük kahramanlıklarla yürüttüğü mücadele her türlü takdirin üzerindedir.

Jandarma Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, milletimizin birlik ve beraberliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve devletimizin bekası için canlarını seve seve feda eden jandarma ve diğer tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerini minnet ve şükranla anarken, yürütülen hizmetlerde emeği geçen jandarma personelini ve onlara destek veren kıymetli aile fertlerini en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber