Adem Beyribey Ticaret İl Müdürü oldu

Adem Beyribey Ticaret İl Müdürü oldu

  Ticaret İl Müdürlüğü’ne atanan Adem BEYRİBEY’i Eski Yem Fabrikası Genel Müdürü Fermani ÇİÇEKÇİ Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti...

  Ticaret İl Müdürlüğü’ne atanan Adem BEYRİBEY’i Eski Yem Fabrikası Genel Müdürü Fermani ÇİÇEKÇİ Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti genel sekreteri Burhan AKYILDIRIM, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Serhat KARAKAYA Lider Haber Ajansı sahibi Turgut KAYA makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Kars’ın sevilen bürokratlarından Adem BEYRİBEY, Ticaret İl Müdürü olarak atandı. Kars’ta 13 yıl TEDAŞ Müdürlüğü yaptığı dönemde başarılı çalışmalara imza atan TEDAŞ’ın özelleştirilmesinden sonra ise kurum değiştirerek 2 yılda uzmanlık görevinde bulunan Beyribey, Ticaret İl Müdürlüğüne müdür olarak atandı. Yıllarca TEDAŞ’ta büyük fedakarlıklarla Kars genelindeki elektrik hatlarının yer altına alınmasında en büyük emeği olan, görev alanları içerisinde önemli ve başarılı işler yapan ve Karslı hemşehrilerinin gönlünde taht kuran, Beyribey, sektöründeki görevi boyunca uzman fikirleriyle de Kars’a ışık tutmuştu. Kars’ta sevilen ve sayılan çalışkan bürokratlarımızdan olan Adem BEYRİBEY’in Ticaret İl Müdürlüğüne getirilmesi hemşerilerimiz tarafından memnuniyetle karşılandı.
Bizde Lider Haber ajansı olarak görevinde başarılar dileriz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kars Haber